ТКХ өлкәсендә иҗтимагый контроль региональ үзәге "ачык ишекләр көне" үткәрәчәк

2021 елның 5 октябре, сишәмбе

Очрашу Халыкара өлкәннәр көненә багышланган. 2021 елның 6 октябрендә «Татарстан Республикасы торак-коммуналь хуҗалык өлкәсендә иҗтимагый контроль региональ үзәге» ассоциациясе коммуналь түләүләр, торак законнары, ТКХ өлкәсендә хезмәт күрсәтүләр өчен түләү һәм гражданнарның хокукларын яклау мәсьәләләре буенча «Ачык ишекләр көне» үткәрәчәк. Халык сорауларына «Татарстан Республикасы торак-коммуналь хуҗалык өлкәсендә иҗтимагый контрольнең төбәк үзәге» ассоциациясенең башкарма директоры Дмитрий Романов, Ассоциация юристы Зоя Куклина, Татарстан Республикасы Дәүләт торак инспекциясенең торак күзәтчелеге һәм лицензия контроле бүлеге башлыгы Марсель Низаметдинов, Татарстан Республикасы ДТИ юридик бүлеге башлыгы Наталья Воронская һәм Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкилнең әйдәүче консультанты Эльмира Хәбибуллина җавап бирәчәк. Барлык теләүчеләрне Казан шәһәре, Лобачевский ур., 10В., 10:00 сәгатьтән 13:00 сәгатькә кадәр көтәләр.